Bayilik veren Firmalar

Tavuk Dünyası Bayilik- 2022 BAYİLİK BEDELİ

İştah kabartan tabaklarıyla sevilen ve oldukça po0püler olan Tavuk Dünyası, acıkınca ilk tercihlerimizden biri oluyor. Yalnızca yemek yemek isteyenlerin değil, girişimcilerinde dikkatini çeken Tavuk Dünyası bayilik fikri de ilk tercih edilenlerden biri!

Siz de bu kadar bilinen ve sevilen bir markanın bayiliğini almaya ve sermayenizi katlamaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. “Tavuk Dünyası bayilik veriyor mu?” sorusu çok sık araştırılıyor. Biz de sizler için araştırdığımız Tavuk Dünyası franchise hakkında tüm detayları bu yazıda aktaracağız.

Böylece Tavuk Dünyası bayilik şartlarına uyup uymadığınıza bu yazıda göz atabilirsiniz. Franchise bedelinin ne kadar olduğunu ve kar marjınızın ne olacağını karşılaştırdığınız zaman kesinlikle bayilik başvurusunda bulunmak isteyeceksiniz. Peki Tavuk Dünyası bayilik nasıl alınır? İşte detaylar…

Tavuk Dünyası Hakkında Bilgi

Bir firma ile çalışmaya başlamadan önce herkes o firma ile ilgili detaylı bilgi almak ister. Biz de sizler için bayilik ayrıntılarına geçmeden önce, Tavuk Dünyası hakkında bilgiler aktaracağız.

2012 yılında Türkiye’de yolculuğu başlayan marka, her müşterinin siparişi temiz ve ayrı tavada pişiyor. Özel reçetesiyle ve marine ettikleri tavuklarıyla popülerliğini arttırdı. Akılalmaz lezzetin kurucusu ise Mustafa Sait Kaya’dır. daha sonra Mediterra Capital’ e satmıştır.

10 yıl içinde neredeyse her şehirde 260’a yakın restoranı bulunuyor. Hem sağlıklı hem de doyurucu menüsüyle müşteri portföyü olukça geniş olan bu markanın bayilik bedeli nedir? Gelin birlikte irdeleyelim…

Diğer bayilik fikirlerini de incelemeye ne dersiniz? Seç Market Bayilik hakkında en güncel detaylara web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tavuk dünyası bayilik

Tavuk Dünyası Franchise Bedeli 2022

Bu önemli marka hakkında gerekli bilgileri aldığınıza göre gelelim bayilik ücretlerinin ne kadar olduğuna. Sermayenizi doğru yere yatırmak için sizlere en güncel bayilik fiyatını bu yazıda aktaracağız. Peki bayilik almak için ne kadar gerekli?

Güncel franchise bedeli 500 Bin TL ile 1 Milyon TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat birçok duruma göre değişiklik göstermektedir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Açacağınız dükkanın konumu
 • AVM ya da Cadde üzeri tercihiniz
 • Dükkanın konsepti

Peki bu ücretin daha uygun olabilmesi için neler yapabilirsiniz. Sizlere aktaracağımız çok basit tüyolar sayesinde uygun fiyata bayilik açmanız mümkün olacak. Şu maddelere dikkatle göz atmanızı tavsiye ederiz:

Tavuk Dünyası bayilik bedelini düşürmenin yolları nelerdir?


1. Açacağınız bölgenin daha uygun gelirli olmasına dikkat edin.

2. Dükkanınızın daha küçük olması maliyetinizi düşürecektir.

3. Restoranınıza alacağınız mobilyaları toplu olarak satın alabilirsiniz. Veya markanın firma yetkililerinden malzeme ve dekorasyon konusunda destek alabilirsiniz.

Starbucks Bayilik bedeli 2022 yılında ne kadar oldu? Cevabı Esnaf Kobi web sitemizde!

Tavuk Dünyası Bayilik Kazancı

Yukarıda sizlere tüm detaylarıyla Tavuk Dünyası franchise ücretini ve maliyetinizi nasıl düşürebileceğinizi aktardık. Sizlere bayilik bedelini bir kez ödeyeceğinizi belirtmek isteriz. Şimdi gelelim en merak edilen kısma: aylık kar marjınızın ne kadar olacağına.

Bu kadar popüler ve oturmak için yer bulamadığımız bir markanın bayilik kazancının oldukça fazla olduğunu söylesek? Bir Tavuk Dünyası restoranının aylık kazancı ortalama 100 Bin TL. Tabi sizin giderlerinizin ne kadar olduğuna göre size kalacak miktar değişiklik gösterecektir.

Tavuk Dünyası bayilik almak karlı mı?

Bayilik alarak sermayenizin büyük bir kısmını yatıracaksınız. Ancak sermayenizi birkaç ay içinde katlayacaksınız. Bu yüzden Tavuk Dünyası Bayiliği almak oldukça kazançlı.

Siz ne kadar az maliyetle ayı kapatırsanız, o kadar kazanç size kalır. Örneğin; reklam harcamalarınızı kısabilirsiniz. Bunun için sosyal medyanın gücünü kullanabilirsiniz. Ayrıca cadde üzerinde açacağınız bayilik bir AVM’de açacağınız dükkandan daha az maliyetli olacak. Peki firmanın şartları nelerdir?

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Her firmada olduğu gibi bu firmanın da bayilik için bazı şartları var. Bu şartlara uyan herkes bayilik başvurusunda bulunabilir. Peki franchise şartları nelerdir? Tavuk Dünyası bayilik şartlarına uyup uymadığınızı öğrenmek için size sunacağımız maddeleri detaylı incelemenizi tavsiye ederiz.

 • İlk olarak bayilik bedelini karşılayacak sermayenizin olması gerekir.
 • Girişimci bir ruha ve insan yönetiminde başarılı olmanız şartları aranır.
 • Tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek konumda olması gerekir.

Sizler için sunduğumuz şartlara uygun olduğunuzu düşünüyor musunuz? Sermayenizle doğru bir yatırım yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu

Yukarıda da gördüğünüz gibi, Tavuk Dünyası’nın bayiliğini almak sizin için oldukça karlı bir yatırım olacak. Bu sayede birikmiş sermayenizi yalnızca birkaç ay içinde kolayca katlayabileceksiniz. Gelelim başvurmak için ne yapmanız gerektiğine:

 • Firmanın resmi internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre, franchise başvurusu için Tavuk Dünyası franchise başvuru formunu eksiksiz doldurmalısınız.
 • Formda bulunan ad- soyad, doğum tarihi, öğrenim durumu, mezun olduğunuz okul, finansal durum, şuan yaptığınız iş gibi tüm soruları eksiksiz doldurmanız gerekir. Sizin özgeçmişiniz, bu şekilde incelemeye alınıyor.
 • Ardından size dükkan açmak istediğiniz lokasyon hakkında detaylar soruluyor. Dükkanın konumundan tavan yüksekliğine, metrekaresine kadar her detayı eksiksiz aktarmanız gerekiyor.
 • Daha sonra size 2 seçenek sunuluyor. AVM ya da Cadde üzeri konumda mı bayilik almak istediğinizi belirtmeniz istenir.

Tüm bu sorulara eksiksiz cevaplar verdikten sonra başvurunuz incelemeye alınır. Kabul edildiğiniz takdirde 2-3 hafta içinde geri dönüş sağlanır ve süreç başlar. Ardından sizden gerekli evraklar istenir.

Tavuk Dünyası bayilik için gerekli belgeler nelerdir?


1. TC Kimlik Kartı / Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
2. İkametgah Belgesi,
3. İki adet başvurunun yapılacağı yıla ait vesikalık,
4. Eğitim seviyesini gösteren belge,
5. Adli Sicil Belgesi,
6. Vergi levhası,
7. Tapu fotokopisi veya kira kontratı,
8. İmza sirküleri,
9. SGK belgeleri.

Tavuk Dünyası Bayilik Destekleri

Bu konuda hassas olan firma, girişimcilere ve girişimci adaylarına gerekli tüm desteği vermektedir. Bayilik almak isteyenlere sunulan destekler şu şekilde:

 • Tavuk Dünyası, girişimci ve adaylarına eğitim – personel desteği verir.
 • Firmanın merkezi tarafından özellikle görevlendirilen deneyimli personeller şubeye destek verir.
 • Lokasyon seçiminde fizibilite çalışmaları ile destek sağlanır. Bu sayede en iyi lokasyon seçilerek daha çok kazanç sağlamanıza yardımcı olurlar.
 • Tavuk dünyası tarafından hazırlanan reklam kampanyalarından yararlanmanızı sağlarlar.
 • Bu durum potansiyel müşterilerine ulaşmak konusunda avantaj sunar.
 • Türkiye genelindeki bütün bayilerde hizmet almak isteyen müşterilerin aynı koşullarda hizmet alabilmesi amaçlanır.
 • Bu sayede yeni başlayan bayiliklerde oluşabilecek her türlü riskin önüne geçilmesi sağlanır.

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik- 2023 Fiyatları ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu