Bankacılık İşlemleri

Senetle Araba Veren Galeriler-İzmir, İstanbul Bursa…

Araba fiyatlarındaki artış son günlerde gündemimizden düşmeyen konulardan biri. Sıfır araç almak için binlerce lira harcamak şart. Hal böyle olunca herkes 2. el araçlara yöneldi. Peki nasıl araba alacaksınız? Size senetle araba veren galeriler var desem? Bilmeyenler buna şaşıracaktır eminiz.

İlgili Makaleler

Hepimiz “ayağımı yerden kessin.” düşüncesiyle düşük maliyetli araba satan yerleri araştırmaya başladık. Senetle araba nasıl ve nereden alınır? İzmir, Bursa, İstanbul, Ankara… Nerede olduğunuzun hiç bir önemi yok. Sizin için peşinatsız senetle araba veren galerilerin listesini bu yazıda sunacağız.

Böylece artık sizin de bir arabanız olacak. Ayda asgari ücretin 3/1’i kadar ödeme yaparak araba satın almak mümkün. Sadece size sunacağımız listeyi ve adımları takip etmeniz yeterli. İşte Senetle araba veren o galeriler…

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Senetle Araba Veren Galeriler
Senetle Araba Veren Galeriler

Bu durumu bilenler kadar bilmeyenlerin sayısı da oldukça fazla. Senetle galerinden hem de peşinatsız kolayca araba alabileceksiniz. Peki ama nasıl alacaksınız. Gelin birlikte irdeleyelim.

Senetle araba almak için öncelikle firmaya başvuruda bulunmanız gerekiyor. Firma şartlara uygunsanız, sizin başvurunuzu kabul ediyor ve işlemler başlıyor. Başvuru yapacağınız her firmanın şartı farklı bu yüzden gitmeden önce o firmanın şartlarını incelemenizde yarar var.

Ödeme durumu ve taksit seçenekleri firmaya göre değişebilir. Ancak asgari ücretin çok altında aylık ödeme sunan firmalar sayesinde siz de araç sahibi olabileceksiniz. Tüm işlemler yalnızca birkaç saatinizi alacak. Firma yetkilisiyle anlaştıktan sonra noterde araç size teslim edilecek.

Senetle araba almak için gerekli evraklar nelerdir?

1. Nüfus Cüzdanı
2. İkametgah belgesi
3. Gelir beyan belgesi
4. “Borcu yoktur” belgesi
5. (Tercihen) Eş ve çocukların gelir beyan belgesi

Senetle Araç Alma Şartları

Size aktaracağımız her firmanın şartları farklılık gösterecektir. Ancak genel olarak herhangi bir şartı yok. Satış başvuru süresinde sizden istenen evrakları tamamlamanız, Bu evraklardan yola çıkarak araba almaya uygun olmanız ve senet imzalamanız yeterli olacak.

Esnaf destek paketi nedir? Öğrenmek için Esnaf Kobi web sitesini ziyaret edin!

Senetle Araç Veren Galeriler

Sıra, peşinat ödemenize gerek olmadan sadece taksitlerinizi ödeyerek para kazanacağınız firmaların hangileri olduğuna geldi.

Günümüzde birçok arabanın fiyatı 100 Bin TL’den başlıyor. Bir hayli zorlaşan bu fiyatlar araba almayı imkansız kılıyor. Bu sebeple size sunacağımız listeyi detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

1. İstanbul’da Senetle Araba satan galeriler

Peşinatsız senetle araç veren galerilere 20 Milyona yakın nüfusa sahip olan İstanbul’dan başlayalım. Bankaya gitmenize gerek kalmadan size aktaracağımız galerilere giderek senetle araç alabilirsiniz.

Senet kelimesi birçok insanın gözünü korkutuyor. Ancak bu konuda müsterih olabilirsiniz. Tamamen güvenilir bir şekilde araba sahibi olacaksınız.

İstanbul’da senetle araba veren yerler arasında en güvenilir olan Wowwo‘dan alabilirsiniz. Size sunacağımız iletişim bilgilerinden firmaya ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Wowwo:

Whatsap: 0-538-593-79-77 & 0-533-166-2794

Telefon: 0-212-709-81-81

Esnafa güzel haber! Sıfır faizli esnaf kredilerini öğrenmek için web sitemizdeki yazıya göz artın

2. İzmir’de Senetle Araba Veren Galeriler

İzmir’de de senetle peşinat ödemeden araç sahibi olabileceğiniz birçok galeri mevcut. 36 ya da 38 ay taksitle kolayca araba alabilirsiniz. Peki bu galeriler hangileri? Size madde madde aktaracağımız isim ve adres bilgisi sayesinde bu galerilere kolayca ulaşabileceksiniz. İşte İzmir’de senetle araba veren galeriler:

 • Wowwo: Emrez, 48/1, Akçay Cd., 35140 Gaziemir/İzmir
 • Gürel Oto Plaza: Emrez, Akçay Caddesi No: 28, 35410 Gaziemir/İzmir & Tel: 0-232-282-14-14
 • Eren Otomotiv: Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. No:43, 35410 Gaziemir/İzmir & Tel: 0-232-252-40-00
 • Niğdeliler: Dokuz Eylül, Akçay Cd. No: 131, 35410 Gaziemir/İzmir & Tel: 0-232-254-97-97
 • Ünsa Motorlu Taşıtlar: İnönü Mahallesi 677/19 Sokak No: 123/2126 Otokent Sitesi – Buca & Tel: 0-232-332-04-35 & 0-232-332-04-4

3. Bursa Senetle Araba Veren Galeriler

Bursa’da peşinat ödemeden kolayca araba alabilmek mümkün. Yalnızca, firma yetkilileriyle iletişime geçmeniz ve başvuruda bulunmanız gerekiyor. Biz sizin için en güvenilir firmaları araştırdık. İşte Bursa ilinde peşinatsız kredisiz senetle araba veren galeriler:

 • Serkan Otomotiv: Tel: 0-224-341-00-22
 • Wowwo: Bursa Adres: Alaaddin Bey Mah. İzmir Yolu Cad. No: 291/A Blok Mağaza: 4 Nilüfer / Bursa & Tel: 0-212-709-81-81
 • İSTOÇ: Bursa/Osmangazi

Peşinatsız ve Kredisiz Araba Satan Yerler

Araba almak için galeriler dışında bir seçeneğiniz daha var. Size sunacağımız listede bulunan 10 firmada kredi çekmenize gerek olmadan taksitle size araba veriyor. Tamamen güvenilir ve herkesin başvuruda bulunduğu peşinatsız ve kredisiz araba satan yerler şu şekilde:

 1. WOWWO 
 2. Sungurlu Otomotiv
 3. Otovadeli
 4. Eminotomotiv
 5. Fuzuloto
 6. Birikim Oto
 7. İktisatevim
 8. Katılımevim
 9. Çözüm Tasarruf
 10. Destekarabam

Yukarıdaki bazı firmaların çekilişle ya da kişiye özel plan seçenekleri mevcut. Ayrıca size aktardığımız firma ve galeriler dışında Sahibinden.com gibi satış sitelerinden de senetle araç satışı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hangi Bankalar senetle araba veriyor?

Araba kredisi veren bankalar şu şekilde:

1. Türkiye Finans
2. Aktif Bank
3. Garanti BBVA
4. Yapı Kredi
5. Şekerbank
6. Koç Finans
7. TEB
8.ALJ Finans

Bu yazıda size kredisiz, peşinatsız, taksitle ve senetle araba veren yerleri aktardık. Bu firmalardan güvenle araç satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için firmaların iletişime geçebilirsiniz. Eklemek istediğiniz bilgileri ya da sormak istediğiniz soruları YORUM kısmına bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan VEDOP Beyanname Sorgulama başlıklı makalemizde Beyanname sorgulama, Gelir vergisi. ve VEDOP.. hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu