Bayilik veren Firmalar

Komagene Bayilik- Ayda 50 BİN TL Kazanç Fırsatı!

Son yıllarda Türkiye’nin en büyük çiğköfte markalarının bayiliklerini alma fikri oldukça arttı. Getirisi fazla olan iş kollarından biri olan çiğköfte işi, herkesin sevdiği lezzetlerden biri haline geldi. Biz de en bilinen markalardan biri olan Komagene bayilik alma fikrini sizler için araştırdık.

Peki Komagene bayilik veriyor mu? Evet! Koşullara uyduğunuz takdirde bayilik almanız oldukça kolay. Size aktaracağım başvuru şekliyle bayilik başvurunuzu kısa sürede yapabilirsiniz.

Sizin için derleyeceğimiz bu yazıda “Komagene bayilik ücreti 2022 yılında ne kadar oldu? sorusuna en doğru cevabı bulabileceksiniz. Ayrıca Komagene bayilik şartlarını inceledikten sonra franchise almanın ne kadar kolay olduğunu siz de göreceksiniz. Vakit kaybetmeden güncel bayilik bilgilerini öğrenelim…

Komagene Hakkında

Komagene bayilik almakla ilgili en doğru bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ancak öncesinde sizlere Komagene markası hakkında bilgiler sunacağız. Bu bilgiler sizin markayı daha iyi tanımanızı, alacağınız bayilik hakkında daha doğru karar vermenizi sağlayacak.

Komagene 2005 yılında kurulmuş bir çiğköfte markasıdır. Türkiye’yi ilk defa etsiz ve lezzetli çiğköfte ile tanıştırmış bir markadır. Etsiz çiğköfte severlerin ilk tercih ettiği markalardan biri olan Komagene, adını Güney Doğu Anadolu’daki Komagene Krallığından almıştır.

Şimdilerde bir dünya markası olmaya ve adını tüm dünyaya duyurmaya başlayan marka, girişimcilerin de dikkatini çekmeye başladı. Size aşağıda sunacağımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz:

Bu kadar sevilen bir markanın bayiliğini almak, emin olun oldukça kazançlı bir yatırım olacak. Peki Ne kadar maliyet gerekecek?

Komagene Bayilik Maliyeti

Çiğköfte, uzun zamandır hayatımızda olan ve sofralarımızın en sevilen tatlarından biri haline geldi. Bunu bilen yatırımcılar en sevilen markalardan biri olan Komagene bayilik ücretlerini araştırmaya başladı. Peki franchise bedeli ne kadar?

17 yıldır hizmet vermeye devam eden Komagene Bayiliği almanın fiyatı ortalama 35 Bin TL’dir. Bu denli uygun fiyata tüm Türkiye’de bilinen bir markanın bayiliğini almak oldukça zor.

Fiyat şöyle belirleniyor; bayilik bedeli 27.500 TL + KDV. Bunun yanı sıra konsept bedeli de bulunuyor o da 7.500 TL Böylece Komagene Çiğ Köfte Bayilik bedeli 35.000 TL + KDV olarak ifade edilir. Bu bayilik bedelinin içinde neler var?

Komagene Bayilik ücretine neler dahil?

120 cm Çiğ Köfte Dolabı (Soğutmalı)
100 cm Çalışma Tezgahı
100 cm Meze Dolabı
70 cm Kasa Bankosu
330 cm Ledli Ön Kapama Mobilyası
Arka Dolap Mobilyası
5 adet 50*70 cm Işıklı Menüboard
250 cm Kutuluk Mobilyası
3 adet 60*60 cm Masa
6 adet Sandalye
Duvar Mühürü Folyosu
300*75 cm Işıklı Tabela
Cam Folyosu

Getir bayilik şartlarını da web sitemizden mutlaka incelemelisiniz!

Komagene Bayilik Şartları

Gelelim Komagene bayilik şartlarına. Firma, sizin için sunduğu koşullara uymanızı gerekli kılıyor. Bu şartlara uymadığınız taktirde franchise sahibi olmanız mümkün değil. Peki nedir bu şartlar?

 • Komagene markası tarafından belirlenen bayilik bedeline ve giderler için gerekli sermayeye sahip olmalısınız.
 • Adli sicil kaydınızın temiz olması gerekir. Ayrıca banka sicilinizin de temiz olması olası banka işlemleriniz işin şart.
 • Evlere paket servisi yapabilmek için gerekli çalışan ve ekipmanı hazırlayabilecek olmalısınız.
 • Temizlik ve hijyen Komagene için çok önemli. Bu sebeple hijyen kurallarına dikkat etmelisiniz.
 • Tutacağınız dükkanın işlek bir caddede ve müşteri alabileceğiniz genişlikte olması gerekir.
Komagene bayilik alma süreci nasıl işler?

1. İlk aşamada Komagene bayilik için web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.
2. Formda eksiksiz sunduğunuz bilgiler firma tarafından onaylanırsa, sizi görüşmeye çağırıyorlar.
3. Görüşmenin ardından açacağınız dükkanın fizibilite çalışmasına başlanır.
4. Açacağınız dükkan uygunsa 15 gün içinde firma dükkanınız için kurulumu hazırlar.
5. Dükkan açılışının ardından firma size ana tesisinde hazırlanan ve soğuk taşıma araçlarıyla gönderilen, dükkanınızda satacağınız ürünleri getirir.
6. Firma size bu süreçte eğitim ve oryantasyon vermeye devam eder.

Yukarıdaki sorunun cevabını anlatan videoyu izlemenizi tavsiye ederiz:

Köfteci Yusuf bayilik detaylarını öğrenmek ister misiniz? O halde hemen Esnaf Kobi web sitemizi ziyaret edin!

Komagene Bayilik Kazancı

Komagene bayilik almak isteyen herkesin en merak ettiği sorulardan biri hiç şüphesiz “aylık kazancım ne kadar olacak?” sorusu. Biz de sizin için bu sorunun cevabını araştırdık ve en güncel cevabı bulduk.

Bir Komagene bayisinin başlangıçta günlük kazancı ortalama 1.000 -2.000 TL‘dir. İlk aylarda aylık kazancınız 30 Bin-40 Bin TL arasında olacaktır Ancak zamanla adınızı duyurmanızla kazancınızın artacağından emin olabilirsiniz. Tabi bu kazanç sizin aylık masrafınıza ve giderlerinize göre değişecektir.

Komagene bayilik açmak mantıklı mı?

Komagene’nin bayiliğini almak için yatırdığınız sermayeyi kısa süre içinde katlayacaksınız. Bu sebeple Komagene franchise sahibi olmak oldukça mantıklı bir yatırım.

Komagene Franchise Avantajları

Komagene bayiliği almanın maliyeti düşük, avantajı da bir o kadar fazla. Size madde madde sunacağımız avantajları inceleyince bu işi yapmak isteyeceksiniz. İşte firmanın size sunacağı avantajlar:

 • Firma, bayilik açacak olan girişimci adaylarına 7/24 destek sunmaktadır.
 • Markanın yayınladığı reklam ve kampanyalardan yararlanma hakkına sahip olursunuz.
 • Açılış sürecinde dükkanınız için konsept ve mimari destek 15 gün içinde sağlanır.
 • Dükkanınıza lojistik anlamda da destek sunulur.
 • Ayrıca ana merkezde hazırlanan ve sizin satışa sunacağınız ürünler kapınıza kadar gelir.
 • Komagene gibi bilinen ve kaliteli bir markayla çalışma fırsatınız olur.

Diğer bayilik veren firmaların listesi web sitemizde

Komagene Bayilik Açıklaması

Komagene resmi internet sitesinde, bayilik almak isteyen girişimci adaylarına şu şekilde bir açıklama yapmaktadır:

Siz de kendi işinizin patronu olmak ister misiniz?

İşletmecilerimizden beklentimiz kendi işinin patronu olması, işine yeterli ve verimli zamanı ayırabilmesidir. Böylece işletmecilerimiz, kendi enerjilerini ve tecrübelerini yaptıkları işe ve şubeye aktarabilecektir. 

Düşük yatırım bütçesine mi sahipsiniz?

Düşük yatırım bütçesi ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız mümkün. Bunun için size uygun yatırım maliyetini danışmanlarımız ile birlikte belirleyebilirsiniz.

‘Ben bu işi bilmiyorum! Nasıl yaparım?’ endişesi mi taşıyorsunuz?

Bu endişeyi kolayca atlatabilmeleri için işletmecilerimizin öncelikle Komagene işletim standartlarını ve Komagene koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemeleri gerekiyor. 

Bunun için işletmecilerimiz şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. 

Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

Uzman ekiplerin desteği hep yanınızda!

Çiğ köfte sektörünün ilk ve tek deneyimli, konusunda uzman Bölge Operasyon Yönetici kadrosuna sahip markayız. 

Operasyon ekibimiz restoran açılış sürecinden başlayarak size, işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.

Müşteri odaklı iseniz,

Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, franchisee’lerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız.

Tüm ihtiyaçlarınızın şubenizin kapısına kadar getiriyor, Tedarik Zinciri ve Lojistik Destek ile her zaman yanınızda oluyoruz.

Komagene, şubelerin ihtiyacı olan tüm ürünlerin tedarikini yapmaktadır. Türkiye’de çiğ köfte sektöründe ilk ve tek soğuk zincir lojistiğini kullanarak ürünlerin şubelere sevk edilmesini sağlayan tek markadır. Ürünlerin kalitesi ve lezzeti satın alma sürecinden başlayarak depolamadan, üretime, üretimden şubelere ve tezgahtan müşteriye ulaşana kadar olan süreç  takip edilerek izlenir ve raporlanır.

Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında profesyonel destek istiyorsanız,

Pazarlama ve Reklam Departmanımız Türkiye geneli tüm reklam ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Franchisee Danışmanlarımız ise yerel yapacağınız bölgenize özel çalışmalarda sizlere destek vereceklerdir.

Komagene Bayilik Başvuru

Gelelim Komagene bayilik başvurusunu nasıl yapacağınıza. Franchise başvurusu oldukça kolaydır. Firma sizi bu konuda yormaz. Başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içinde size dönüş sağlamaktadırlar. İşte Komagene iletişim bilgileri ve başvuru formu:

 • E- Posta: komagene@komagene.com.tr
 • Telefon Numarası: +90 0216 367 97 00
 • Komagene Franchise 

Bir önceki yazımız olan Bayilik Veren Firmalar- 9 Firma Bilgisi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu