Evde Ek İş

İzmir Kemeraltı  Evlere İş Veren Yerler- EN AZ 5.000 TL!!

Evden çıkmadan ayda en az 5.000 TL kazanmak ister misiniz? Cevabınız evetse, bu yazı ilginizi çekecek.

İzmir evlere paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları hakkında sizlere çok güzel bilgiler vereceğim. İzmir Kemeraltı evlere iş veren yerler arasında en popüler olanı. O zaman lafı daha fazla uzatmadan hemen detaylara geçiyorum.

İşte, evde ek iş imkanı neler, İŞKUR başvuruları nasıl yapılır, ihtiyacınız olan bilgileri nasıl bulabilirsiniz? Hepsinin cevapları….

Kemeraltı Evlere İş Veren Yerler
Kemeraltı Evlere İş Veren Yerler

İzmir Kemeraltı Evlere Verilen İşler

İzmir evlere ek iş veren firmaların bilgilerine gelmeden önce  sizlere şundan bahsetmek istiyorum: Hangi işleri alarak evden para kazanabilirsiniz?

 • Evde çorap paketleme işi
 • Mum yapıp satma
 • Evde balon paketleme 
 • Nikah şekeri paketleme işi
 • Kürdan paketleme işi
 • Davetiye katlama işi
 • Evde yemek yapıp satma…

İzmir  Karşıyaka, Bornova, Menemen, Ödemiş, Çiğli, Bayraklı, Konak, Gaziemir, Kemeraltı, Torbalı, Buca ve Kemalpaşa gibi yerler, İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler konusunda oldukça cömert! Bu işleri yapmak için İzmir’de oturmanız yeterli…

Evde Ek İş Yaparak Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

evde paketleme işi kazanç
evde paketleme işi kazanç

Bu konuyla ilgili olarak kazanç konusu oldukça merak ediliyor. Şimdi size üç örnekle evde paketleme işi yaparak ne kadar para kazanacağınızı anlatacağım. Okumaya devam edin…

Örnek 1: İzmir Kemeraltı Kapalı Çarşı’ya gittiniz. Burada nikah şekeri yapan bir yerle anlaştınız. Paketleme başına 1 TL veriyorlar. Ay sonunda da toplamda 4.000 paketleme yaptınız. KAZANCINIZ: 4.000 TL.

Örnek 2: Evlere tekstil işi veren firmalar arasından biriyle anlaştınız. Paketleme başına 2 TL üzerinden ödeme alacaksınız. Size ürünleri kargoyla ulaştıracaklar, bir ay sonunda da kargoyla göndereceksiniz. Ay boyunca çok sıkı çalışarak toplamda 4000 paketleme yaptınız. KAZANCINIZ: 8.000 TL

Örnek 3: Diğer örneğim de “evde çorap paketleme işi”. Size verdikleri çorapları ikişerli ya da üçerli olarak paketlemeniz isteniyor. Paketleme başı 1 TL. Bir ay boyunca ailenizle ya da arkadaşlarınızla paketleme yaparak toplamda 5000’e ulaştığınızı düşünelim. KAZANCINIZ: 5.000 TL

İPUCU!!! Ne kadar hızlı ve düzgün paketleme yaparsanız o kadar fazla para kazanırsınız. Eğer firma ya da dükkan sizden memnun kalırsa geçici olan işiniz sürekli hale gelebilir. 

İzmir Kemeraltı Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

evlere ek iş veren yerler
evlere ek iş veren yerler

Kemeraltı bölgesinde firmalardan ziyade küçük esnaflar bulunuyor. Fakat öyle küçük deyip geçmeyin. Bu yerler işlek bölgede yer aldıkları için oldukça fazla ek işe ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden evlere paketleme işi veren yerlere ulaşma konusunda bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Bu konu da bizi oldukça önemli bir soruya getiriyor: İzmir Kemeraltı evlere iş veren yerleri nasıl bulabilirim?

Endişelenmeyin, ben bunun için buradayım. Sizlere bunun ipuçlarını vereceğim ve hep birlikte bu firmaları öğreneceğiz. Şimdi adım adım yaptıklarımı izleyin:

 • Arama motorunuzu açın.
 • “İzmir Kemeraltı evlere iş veren yerler” yazın.
 • Ardından Haritalar kısmına gelin.
 • İşte karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak. Sol tarafta gördüğünüz yerler evlere ek iş verebilecek yerler.
İzmir Kemeraltı evlere iş veren yerler
İzmir Kemeraltı evlere iş veren yerler
 • İsterseniz “İzmir Kemeraltı fason firmalar” yazarak da aratabilirsiniz.
 • Fason firmalar da evlere paketleme işi veriyor.
 • Buna ek olarak, kariyer sitelerini kullanabilirsiniz. – kariyer.net gibi….
 • Bir diğer yöntem de İŞKUR Bunun için e-şubeye giriş yaparak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Evlere iş veren yerlerin telefon numaraları
Evlere iş veren yerlerin telefon numaraları

Evet, firmaları nasıl bulacağınızı anlattım. Şimdi sıra diğer önemli konuya geldi. Sizlere evlere iş veren yerlerin iletişim bilgilerine nasıl ulaşacağınızı da hemen anlatacağım, olur mu?

 • İlk yöntem: Haritalar.
 • Yukarıda bıraktığım görselde sol tarafta hem firmaların isimleri hem de iletişim bilgileri yer alıyor.
 • Ayrıca iş ilanları yayınlayan sitelerde de iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Arama motorunuza örneğin, “İzmir Kemeraltı hediyelik eşya dükkanları iletişim” yazın.
 • Karşınıza dükkanların isimleri ve telefon numaraları çıkacak.

NOT: Cep telefonu numaraları yerine 0232 alan kodu ile başlayan numaraları aramanızı tavsiye ederim!! Çünkü internet üzerinden dolandırmak isteyen çok fazla kişi oluyor. Bu yüzden bilgilerinizi vermeden önce iyice araştırmalısınız!

İlgili içerik: Fabrikadan evlere iş veren firmalar

İzmir Evde Ek İş İlanları

İzmir evlere ek iş verecek olan yerlere artık ulaşabilirsiniz, değil mi? Size çok güzel ipuçları  verdim. O zaman şimdi sırada ne var?? Evet, iş ilanlarından bahsedeceğim.

 1. Evlere iş veren yerler mutlaka iş ilanı yayınlıyor.
 2. Bu ilanlara kariyer.net, jooble.org, sahibinden gibi sitelerden ulaşabilirsiniz.
 3. En yaygın olanı ise İşkur. Birçok firma, İŞKUR üzerinden iş ilanı yayınlıyor. Buradan da takibini yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Evde ek iş veren yerler güvenilir mi diye endişe ettiğinizi biliyorum. Hemen bu konuya da açıklık getireyim o halde… Yazının ortalarında size bir uyarıda bulundum: Her ilana güvenmeyin. Size en güvenilir olanın İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar olduğunu söyleyebilirim.

ÖNEMLİ BİR NOT DAHA: Evlere iş veren firmalara başvuru yaparken de bu sayfaları kullanacaksınız. Haritalar üzerinden bulduğunuz firmaları önce aramanız ve eve iş verip vermediklerini sormanız gerekiyor. Çünkü bütün firmalar eve iş vermiyor. Kemeraltı’na giderek de direkt esnaflara sorabilirsiniz.

İzmir Kemeraltı Evde Paketleme İşi Örnekleri

Yazımı bitirmeden önce sizlere birkaç iş örneğini anlatmak istiyorum. İşte evden para kazanmanıza yardımcı olacak o işlerin yapılışı:

Evde Nikah Şekeri Yapma Ve Paketleme İşi

nikah şekeri paketleme
nikah şekeri paketleme

İzmir Kemeraltı dediğimizde en çok Hisar Camii çevresinde nikah şekeri satan yerler bulunuyor. Buralara gidip biriyle mutlaka anlaşabilirsiniz. Paketleme başı 1 TL şeklinde anlaşma sağlıyorsunuz. Size belli süre veriyorlar, bu süre içerisinde de işinizi yapıyorsunuz. En sonunda da anlaştığınız şekilde teslim ediyorsunuz. Ayda en az 5000- 6000 kazanabilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi

davetiye katlama işi
davetiye katlama işi

İzmir Kemeraltı evlere iş veren yerler arasında davetiye katlama işi bulmanız da oldukça fazla. Özellikle yaz aylarında düğünlerin de artmasıyla davetiye katlama konusunda dükkan sahipleri ya da büyük firmalar ek elemana ihtiyaç duyuyor. Yine aynı şekilde Kemeraltı’na giderek bire bir görüşme yapabilirsiniz.

Davetiye katlama başına 1 TL civarında ödeme alıyorsunuz. Eğer birkaç kişiyle birlikte çalışırsanız daha fazla katlama işi yapabilirsiniz. Böylece ayda en az 6.000- 7.000 TL kazanabilirsiniz.

Bu yazıyı da okuyabilirsiniz: İstanbul evlere iş veren firmalar

Konuyla ilgili daha fazla bilgi isterseniz YORUM kısmına ekleyebilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan 2023 Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

867 Yorum

 1. İzmir Çiğli de oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 2. Evde paketme işi yapmak istiyorum. Şuan buna çok ihtiyacım var. Evde küçük kızım var onuda bırakamıyorum. Lütfen bende evimde eşime destek olarak paketleme işi yapmak istiyorum.

 3. Üniversite ye hazırlanıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz Bornova çamdibinde kalıyorum

 4. Merhaba İzmir gaziemir de oturuyorum çocuklarım küçük diye dışarda çalışamıyorum acil evde yapabileceğim işe ihtiyacım var

  « ÖNCEKİ 1 79 80 81

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu