Bayilik veren Firmalar

Erikli Su Bayilik Nasıl Alınır? Şartları ve Başvurusu

Bildiğiniz gibi su hepimizin ihtiyacı. Kaliteden ödün vermek istemeyen yüzbinlerce kişi Erikli gibi su markalarını tercih ediyor. Bu sebeple su sektörü hiç ölmeyecek bir meslek alanı. Girişimci adayları da bunu fırsat bilerek Erikli su bayilik fikrini detaylı olarak araştırmaya devam ediyor. Peki kimler bayilik alabilir?

Sizler için tüm detaylarıyla “Erikli su bayilik nasıl alınır?” sorusunun cevabını aktaracağız. Bu yazıda, franchise bedelini ve en güncel Erikli bayilik şartlarını öğrenebileceksiniz. Böylelikle, Bu markanın bayiliğini almanın ne kadar mantıklı bir yatırım fikri olduğunu da görebileceksiniz.

Bu markanın bayiliğiyle ne kadar kazanç sağlayacaksınız merak ediyor musunuz? O halde vakit kaybetmeden en güncel Erikli su bayilik detaylarına geçelim…

Erikli Su Hakkında Bilgi

Erikli su bayilik

Bayilik almak ile ilgili öğrenmeniz gereken ayrıntılara geçmeden önce size Erikli markasını tanıtacağız. Bu sayede doğal kaynak suyu Erikli markasının bayiliğini almanın ne kadar mantıklı olduğunu görebileceksiniz.

Erikli, 1960 yılında Nuri Nihat Aslanoba tarafından kurulmuş bir su markasıdır. Erikli markası yola, küçük cam şişelerde ve galvanizli damacanalarda başlamıştır. Neredeyse 60 yıldır hayatımızda olan bu marka, 4 kez en sevilen su markası seçilmiş olan markadır.

Tamamen doğal bir şekilde üretim yapar ve bu üretimde asla zirai ve doğayı zedeleyecek atık bulunmaz. Ülkemizde en talep gören su markalarından biri olan doğal kaynak suyu Erikli, 2006 yılında Nestle ile ortaklık kurarak gücünü büyütmüştür.

“Erikli su bayilik veriyor mu?” sorusu oldukça merak edilen sorulardan biri. Evet! Erikli markası şartlara uyan herkese franchising veriyor. Gelelim asıl soruya; Erikli bayilik şartları nelerdir? Cevap yazının devamında…

Bayilik veren marketler nelerdir? Öğrenmek için web sitemizdeki ilgili yazıya göz atın!

Erikli Su Bayilik Şartları

Bu kısmı dikkatlice okuyun. Çünkü Erikli markası, bayilik verirken adayların şartlara uymasına dikkat eder. Bu şartlara uyuyorsanız, doğrudan başvuru yapabilir ve bayilik alabilirsiniz. Peki koşullar nelerdir? İşte Erikli su bayilik şartları:

 • Firmanızdaki ürünlerin satışını yapacağınız araçlarda mutlaka Erikli logosu olması gerekiyor.
 • En az bir aracınız ve bir satış-dağıtım personeliniz olacak.
 • Ayrıca ofisinizde de bir personelinizin olması gerekiyor.
 • Dükkanınızın esnafa su tedariki için yeterli depo alanı olması şart.
 • Bayilik ofisinizin ve deponuzun tüm gerekli malzemelerini siz ediniyorsunuz. Bunun için de belli bir bütçe ayırmanız gerek.
 • Denetimlere oldukça önem veren Erikli markası düzenli olarak teftişe gelir. Bu sebeple kurallara uygun bir depo ve ofis sahibi olmanız gerektiğini tekrar söylemekte fayda var.
 • Personellerinizin ve dükkanınızın tüm yan hakları ve giderlerini sağlayabilmeniz gerekiyor.
 • Firmanız her gün denetime hazır bir şekilde kurallara ve nizama uygun bir durumda olması gerekiyor.
 • Erikli hattına sahip bir telefon bağlatmanız gerekir.

Carrefoursa bayilik fikri hakkında detayları öğrenmek ister misiniz? O zaman vakit kaybetmeden Esnaf Kobi web sitemizdeki ilgili yazıyı inceleyin!

Erikli Su Bayilik Fiyatları

Erikli su bayilik

Sermayesini katlamak isteyen herkes en doğru yatırımı arıyor. Erikli gibi bilinen bir markanın bayiliğini almak en doğru yatırımlardan biri. Ancak bunun da bir franchise bedeli var. Bir girişimci adayının bayilik için ne kadar ücret ödemesi gerekiyor? Sizin için en güncel bayilik maliyetini bu yazıda derleyeceğiz.

Bir Erikli markasının bayilik fiyatı ortalama 100 Bin TL’dir. Bu ücretin içinde bayilik hakkı dışında sizin dükkan için giderleriniz, dükkanınızda satacağınız ürünlerin temini, çalışan giderleriniz gibi birçok masraf da dahil. Peki siz bu işten ne kadar kazanç sağlayacaksınız?

Erikli Su Bayilik Kar Marjı

Harcayacağınız sermayenin ne kadar getirisi olacağınız merak ettiğinizi biliyoruz. Sizin için en güncel kazanç bilgisini araştırdık.

Erikli su bayilik kar marjı nedir?

Bir erikli su bayiliğinin kar marjı %100’ür. Bu sayede bayilik alarak sermayenizi kısa sürece kazanca dönüştürebilirsiniz.

Bir Erikli damacana suyu 2022 yılında 31 TL’den satılıyor. Yani ayda 30 Bin TL kazanç sağlayabilirsiniz. Tabi bu kazanç tamamen size bağlı. Adınızı duyurmak, müşterilerle iletişiminiz ve giderleriniz doğrultusunda kazancınız artar ya da azalır.

Erikli Su bayilik almak mantıklı mı?

Erikli su bayiliği %100 kar marjını göz önüne aldığımız zaman, sermayenizi kısa sürede kazanca dönüştüreceğiniz için oldukça mantıklı bir yatırım olur.

Komagene Bayilik– Ayda 50 BİN TL Kazanç Fırsatı!” başlıklı yazımızı okuyun. Bayilik konusunda size tüm detayları bu yazıda derledik.

Erikli Su Bayilik Alma Avantajları

Erikli gibi bilinen bir markanın franchise’ını almak oldukça karlı. Size yukarıda sunduğumuz kazanç bilgisini görünce eminiz siz de bu konuda bizimle hemfikir oldunuz. Tabi kazancınız dışında başka avantajlarınız da var. Peki nedir bir Erikli bayiliğinin avantajları? Gelin birlikte inceleyelim:

 • Marka bilinirliği sayesinde kısa sürede oldukça yüksek ciro elde edersiniz.
 • Adınızı duyurmak için çalışmanıza gerek kalmaz Erikli sularını seven herkes otomatik olarak sizden alışveriş yapar.
 • Yayınlanan tüm reklamlardan sizde faydalanma hakkına sahip olursunuz.
 • Firmanın merkez telefon ve web sitesinden siz de yararlanabilirsiniz.
 • Açılış süresi boyunca yardıma ihtiyacınız olan her konuda size destek sağlarlar.

Erikli Su Bayilik Başvurusu

Bu koşullar doğrultusunda ” Erikli su francise sahibi olmak istiyorum diyorsanız, nasıl başvuru yapacağınızı detaylıca incelemenizi öneririz. Başvuru için web sitesinden, telefon numaralarından ya da mail adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Adres: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyük deniz Caddesi Numara: 2 Akkom Ofis Park 3. Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul
 • Tel: 0-216-636-69-00 – Faks: 0-216-636-69-10
 • Bursa Merkez Ofis: Erikli Plaza Orhaneli Yolu 2.km Nilüfer/ Bursa
 • Erikli su web sitesi

Bu yazımızda girişimci adayları için en karlı ve en güvenilir Erikli su bayilik fikri hakkında tüm detayları aktardık. Eklemek istediğiniz ya da sormak istediğiniz soruları YORUM kısmından bizimle paylaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Bayilik Veren Firmalar- 9 Firma Bilgisi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu